Home / کتونی اورجینال جدید / نکات قابل توجه درخرید اینترنتی کفش نایک

نکات قابل توجه درخرید اینترنتی کفش نایک

بیشتر افراد به دلیل راحتی و صرفه جویی در زمان و نبودن در ترافیک تمایل به خرید اینترنتی دارند اما در خرید اینترنتی با مشکلاتی مواجع هستیم زیرا اصل بودن و کیفیت کفش نایک مطرح است یهتر است درمورد فروشگاه­ های اینترنتی کفش­ های این برند تحقیق کنید. هنگام خرید اینترنتی کتونی نایک ۲۰۱۹ دقت داشته باشید. به این دلیل که محصول از نزدیک قابل بررسی نیست، می­توانید به راحتی با خرید یک کتانی تقلبی پول خود را دور بریزید. برای پرهیز از خرید کتانی تقلبی قبل از خرید، امتیاز سایت و نظراتی که درمورد آن داده شده را بررسی کنید. نظرات بد، نشانه­ ی واضحی از قابل اطمینان نبودن فروشگاه است. با این وجود، باز هم مراقب باشید، چون بعضی از سایت­ ها فقط نظرات خوب را برای شما به نمایش می­ گذارند. پس بهتر است نظرات اشخاص در مورد سایت مورد نظر را از طریق پرس و جو در سایت­ های دیگر جویا شوید و به نظراتی که در همان سایت داده شده اطمینان نکنید.
مطمئن شوید که در مقابل خرید جنس تقلبی ، ایمن هستید. بعضی از سایت های فروش اینترنتی، به خریداران این امتیاز را میدهند که بتوانند اجناس خریداری شدهی خود را بازگردانند، حتی اگر فروشنده نفر سومی باشد که فقط از آن سایت برای فروش جنسش استفاده کرده باشد. در این صورت، حتی اگر اتفاقی یک کفش نایک تقلبی خریدید، میتوانید با خیال راحت آن را پس دهید.
بسیار قبل از خرید کفش از فروشگاههای اینترنتی دقت داشته باشید. ازخرید از فروشندگانی که از تصویر تبلیغاتی کفش نایک استفاده میکنند دوری کنید. درست است که عکسهای تبلیغاتی جذابیت بیشتری دارند، ولی در هنگام خرید اینترنتی نباید در پی این عکس ها باشید. عکسی که در منزل گرفته شده این اطمینان را به شما میدهد که کتانی واقعا وجود دارد و میتوان از روی عکس به شرایط و کیفیت آن پی برد.
شما میتوانید با فروشنده تماس بگیرید و از او بخواهید عکس دیگری از کتانی بگیرد، طوری که مشخص شود عکس امروز گرفته شده است. با این روش از اصل بودن عکس مطمئن خواهید شد. به عنوان مثال، از او بخواهید عکسی از کفش در کنار روزنامه ی امروز گرفته و برای شما بفرستد.
از خرید کفش نایک که به گفته ی فروشنده، سفارشی و یا مدل نمونه با سایزهای گوناگون هستند، خودداری کنید. نمونه های کفش برای آقایان فقط در سایزهای ۴۱، ۴۲، ۴۳، برای خانمها در سایز ۳۸ و کودکان در سایز ۳۴ وجود دارند. علاوه بر این، « نایک » هیچ کفشی با عنوان سفارشی ندارد.
فهرست موجودی فروشنده را نگاه کنید. به دلایل نامشخص، فروشندگان « نایک » های تقلبی، سایزهای ۴۲ یا بالای ۴۷ ندارند.
در رابطه با مدلهای قدیمی این برند که تولید آنها متوقف شده، تمام سایزها موجود نیست. برای مثال، اگر به دنبال یک جفت مدل قدیمی کفش نایک هستید و سایتی پیدا میکنید که ۲۰۰ جفت از آن موجود دارد، بدانید که آن کتانی ها تقلبی هستند.
از خرید کفش نایک با قیمتی بسیار کمتر از قیمت معمول خودداری کنید این کتانی ها یا تقلبی و یا شدیدا آسیب دیده هستند.
یک کفش از این برند که نصف قیمت فروخته می شود، به احتمال زیاد تقلبی است. البته یک تخفیف منطقی قابل قبول است؛ مخصوصا اگر مدل کتانی قدیمی بوده و یا به تعداد محدود تولید شده باشد.
ممکن است فروشنده ای قیمت بالایی برای کفش در نظر گرفته باشد، ولی این شانس را به شما بدهد که با چانه زدن قیمت را بسیار پایین بیاورید. مراقب باشید، مخصوصا که به خود کتانی دسترسی ندارید و از موجودی و کیفیت آن مطمئن نیستید.
زمان تحویل کتانی را بپرسید. اگر بین ۷ تا ۱۴ روز طول میکشید تا کفش به دست شما برسد، به احتمال زیاد از « چین » (منبع کتانی های تقلبی ) و یا کشور دور دیگری دریافت میشوند.
اگر میخواهید از طریق اینترنت کفش نایک اصل را خریداری نمائید، بهتر است مستقیما از سایت خود شرکت و یا سایت های مورد تائید خرید کنید.
نمایندگی برند نایک ( نایکی ) Nike
کمپانی نایک در سراسر دنیا نمایندگی منحصر به فرد خود را دارد.این کمپانی نیز در ایران به دلیل تحریم ها و محدودیت ها نمایندگی ندارد وب یشتر فروشتدگان از کشورهای دیگر وارد میکنند به همین خاطر از خرید کفشهایی که قبل از تاریخ پخش رسمی موجود می شوند، پرهیز کنید. هر کفشی که قبل از تاریخ رسمی پخش قابل خرید باشد، بدون شک تقلبی است.
این کفش ها ممکن است به کتانی های جدید شبیه باشند، ولی به احتمال زیاد از روی طرح آنها و به صورت تقلبی ساخته شده اند. انتشار عکس کفشها قبل از تاریخ به بازار آمدن خود آنها، به قالبسازان این امکان را میدهد تا کتانی های تقلبی را تولید کنند و از آنجا که هنوز کفش های اصلی به بازار نیامده اند، هیچ کفشی برای مقایسه با آنها وجود ندارد. افراد زیادی با این وسوسه که قبل از سایرین این کتانی ها را داشته باشند، به دام فروشندگان اجناس تقلبی می افتند.
درباره کفش نایک اصل تحقیق کنید. بعد از اینکه کفش مورد نظر خود را یافتید، دست به کار شده و در مورد اصل بودن آن تحقیق نمائید.در سایت شرکت این برند و یا سایت یک نمایندگی قابل اطمینان این برند جستجو کنید تا مطمئن شوید که کفش تان با عکس کفش اصل تطابق داشته باشد.
از فروشنده بخواهید اصل بودن کتانی را تائید نماید. همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر شماره ی تماس توزیع کننده ی آن را نیز بگیرید.کفش کتانی را بپوشید،کف کتانی های تقلبی حس پلاستیک میدهد و کشسانی مناسبی ندارد، درحالیکه کفش نایک اصل ، کف بی. آر. اس ۱۰۰۰ نرمی دارد.
سایز اکثر مدل های تقلبی با سایز روی آنها یکسان نیست. اغلب نیم سایز کوچکتر و به طور مشخصی باریکتر از مدلهای اصل هستند. همان کفش نایک را در فروشگاهی مطمئن امتحان کنید تا متوجه شوید کفشنایک اصل چه حسی به پاهای شما می دهند.

About modir

Check Also

معرفی انواع کتونی آدیداس ۲۰۱۹

معرفی انواع کتونی آدیداس بی شک امروزه برند آدیداس برای کسی نا آشنا نیست. برندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *